“Alpharock – Pump This Party” mūzikas video

“Alpharock – Pump This Party” mūzikas video

Ar prieku paziņojam, ka mūsu veidotais mūzikas video klips ir iznācis publiski. Turpinot veiksmīgi uzsākto sadarbību ar mūzikas platformas un ierakstu kompāniju “Spinnin Records,”  esam izveidojuši mūzikas video klipu, kuru filmējām šeit pat, mūsu skaistajā, Rīgā, priekš 20 gadus jaunā un ļoti progresīvā Electro un Progressive House mūzikas žanra  Nīderlandes dīdžeja un producenta Alpharock jaunajai dziesmai “PUMP THIS PARTY.”        (…)

Vairāk

Priecīgus un gaišus svētkus!

Priecīgus un gaišus svētkus!

  Ziemassvētku vakars, kad satumst aiz loga, Zaigot sāk zvaigznes,kā dimanta pogas. Spīd zelta mēness, mirdz sudraba sniegs, Ir bagāts ik viens, ja vien sirdī mīt prieks!     Šajos gada skaistākajos un mīlestības pilnākajos svētkos, “ET PRODUCTION”  Jums  novēl nonākt saskaņā pašiem ar sevi, tuvākajiem draugiem un galvenokārt ar ģimeni, kas ir visa pamatā.(…)

Vairāk

Jauns video projekts

Jauns video projekts

Ar veiksmīgi uzsākto sadarbību, sākām strādāt pie jauna projekta priekš deju mūzikas platformas un ierakstu kompānijas “Spinnin Records.” Filmējām Electro un Progressive House mūzikas video klipu priekš Nīderlandes dīdžeja un producenta Alpharock. Video klipu izstrādā ET PRODUCTION  un tas tiek realizēts šeit pat Rīgā. Drīzumā arī varēsiet redzēt pašu video.    

Vairāk